Partnerė

Kontrollit i Lartė i Shtetit

KLSH ka pėr objektiv kontrollin e pėrdorimit efektiv dhe tė dobishėm tė fondeve publike, miradministrimin financiar dhe kontrollin e zbatimit tė ligjshmėrisė nė fushėn ekonomike e financiare. Gjithashtu, komunikimin dhe dhėnien e informacionit autoriteteve publike dhe publikut nė pėrgjithėsi, nėpėrmjet publikimit tė raporteve tė paanshme.

Shqiperia.com

Shqiperia.com eshte partner mediatik i Hub.Data.AL

Grupet e fundit tė tė dhėnave