Vota tė pavlefshme dhe vota tė dėmtuara, zgjedhjet vendore 2011

Open Data Albania ka hulumtuar mbi numrin e votave tė pavlefshme dhe votave tė dėmtuara nė procesin zgjedhor 2011. Vota e pavlefshme ka disa karakteristika pėr tė qenė e tillė. Nė ēdo rast ajo nuk shėnon rezultat pasi pavlefshmėria konsiston ose nė paqartėsi tė vullnetit zgjedhor ose nė parregullsi proēeduriale qė nėnkuptojnė defekte nė procesin e votimit.

Skedarė dhe informacione

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės Pamela Qafoku
Krijuar 2013-06-06 10:29:31.0
Ndryshuar 2017-01-03 10:36:44.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Albanian Institute of Science
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Ekonomia
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Albanian Institute of Science

Tė dhėnave gjithsej: 708

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Grupet e fundit tė tė dhėnave

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF