Te dhena mbi moshen ligjore te daljes ne pension, ne vendet e Organizatės pėr Bashkėpunim Ekonomik dhe Zhvillim

Skedarė dhe informacione

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės Gjergj Erebara
Krijuar 2014-01-27 16:25:02.0
Ndryshuar 2017-01-03 10:41:01.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Albanian Institute of Science
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Ekonomia
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Albanian Institute of Science

Tė dhėnave gjithsej: 708

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Grupet e fundit tė tė dhėnave

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF