Tė Ardhura Buxhetore 2014 - 2015

Open Data Albania ka pėrditėsuar tė dhėnat mbi tė ardhurat nė buxhetin e shtetit cilėsuar si Tė Ardhura Buxhetore dhe strukturėn e tyre pėr vitet 2014-2015. Tė ardhurat totale tė buxhetit tė shtetit pėrfshijnė tė gjitha tė ardhurat nga burimet e ndryshme tatimore, jo tatimore dhe ndihmat e dhėna nga qeveritė e shteteve tė huaja apo donatorėt.

Skedarė dhe informacione

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės Ina Baja
Krijuar 2015-03-21 13:04:16.0
Ndryshuar 2017-01-03 10:40:26.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Albanian Institute of Science
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Shendetesi
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Albanian Institute of Science

Tė dhėnave gjithsej: 708

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Grupet e fundit tė tė dhėnave

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF