Tatimi mbi tė ardhurat personale, TAP 2005 - 2012

Open Data Albania ka hulumtuar nė lidhje me ecurinė e vlerave tė mbledhura nga Tatimi mbi tė Ardhurat Personale pėr vitet 2005-2012. Tė dhėnat janė marrė nga Tabelat Buxhetore tė Ministrisė sė Financave. Tatimi mbi tė ardhurat personale llogaritet mbi tė ardhurat e individėve si tė ardhura qė vijnė nga pagat; qiratė; dividendėt; interesat bankare; transferimi i pasurive tė paluajtshme etj.

Skedarė dhe informacione

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės Ina Baja
Krijuar 2014-01-16 10:56:16.0
Ndryshuar 2017-01-03 10:41:15.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Albanian Institute of Science
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Shendetesi
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Albanian Institute of Science

Tė dhėnave gjithsej: 708

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Grupet e fundit tė tė dhėnave

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF