Tarifa tė detyrueshme pėr tu paguar pėr studime nė Universitet Publike, viti akademik 2014 - 2015

Open Data Albania ka hulumtuar mbi tarifat e studimit pėr ciklin e parė dhe tė dytė tė studimeve me kohė tė plotė pėr vitin akademik 2014 - 2015. Nė shqyrtim janė marrė tarifat pėr studimet nė Universitetin e Tiranės, Universitetin Politeknik tė Tiranės dhe Universitetin Mjekėsor.

Skedarė dhe informacione

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės Ina Baja
Krijuar 2014-11-21 15:47:08.0
Ndryshuar 2017-01-03 10:40:09.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Albanian Institute of Science
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Shendetesi
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Albanian Institute of Science

Tė dhėnave gjithsej: 708

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Grupet e fundit tė tė dhėnave

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF