Subjekte financiare tė licencuara nga Banka e Shqipėrisė 2002-2013

Open Data Albania ka kryer njė hulumtim lidhur me numrin e subjekteve financiare qė janė licencuar nga Banka e Shqipėrisė nė vitet 2002-2013. Subjektet financiare qė licencohen nga Banka Qendrore e Republikės sė Shqipėrisė janė Bankat e Nivelit tė dytė dhe ato tė Huaja, Institucionet Financiare Jo banka, Zyrat e Kėmbimit Valutor, Unionet e Shoqėrive tė Kursim-Kreditit dhe Shoqėritė e Kursim-Kreditit.

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės Griselda Rruci
Krijuar 2014-06-30 14:17:20.0
Ndryshuar 2017-01-03 10:39:48.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Albanian Institute of Science
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Ekonomia
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Albanian Institute of Science

Tė dhėnave gjithsej: 708

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Grupet e fundit tė tė dhėnave

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF