Rezerva Shtetėrore e Arit pėr Frymė, Republika e Kosovės kundrejt Republikės sė Shqipėrisė 2009-2013

Open Data Albania ka kryer njė hulumtim lidhur me Rezervat e Arit nė Republikėn e Kosovės nė harkun kohor 2009-2013. Nėse i referohemi rezervave tė arit nė terma sasior pėr Kosovėn, sasia pėrllogaritur sipas njėsisė matėse onz, ka pėsuar rėnie nė vitet 2009-2012, pėrkatėsisht nga 7,868 onz nė 5,017 onz.

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės Griselda Rruci
Krijuar 2014-10-10 11:15:53.0
Ndryshuar 2017-01-03 10:40:05.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Albanian Institute of Science
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Ekonomia
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Albanian Institute of Science

Tė dhėnave gjithsej: 708

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Grupet e fundit tė tė dhėnave

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF