Raport krahasimor i rajonit mbi pėrqindjen e PBB-sė qė shpenzohet pėr mbrojtjen

Vendet e rajonit duket se kanė pasur njė sjellje jo konstante ndaj pėrqindjes sė PBB-sė tė shpenzuar pėr mbrojtje. Ajo mund tė ndahet nė dy periudha: 1988-1999 dhe 2000-2009.

Skedarė dhe informacione

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės Blerta Zilja, M.Sc
Krijuar 2012-03-05 21:00:51.0
Ndryshuar 2017-01-03 10:34:50.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Albanian Institute of Science
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Ekonomia
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Albanian Institute of Science

Tė dhėnave gjithsej: 708

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Grupet e fundit tė tė dhėnave

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF