Kredia pėr Individėt Sipas Qėllimit

Open Data Albania ka kryer njė hulumtim mbi kredidhėnien e bankave ndaj individėve nė Shqipėri gjatė viteve tė fundit, bazuar nė tė dhėnat e Bankės sė Shqipėrisė. Lloji i kredisė sipas qėllimit ėshtė ndarė nė kategoritė: pasuri tė paluajtshme, mallra tė qėndrueshme, mallra jo tė qėndrueshme, ushtrim aktiviteti dhe overdraft

Skedarė dhe informacione

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės ODA
Krijuar 2012-02-28 12:03:12.0
Ndryshuar 2017-01-03 10:34:28.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Albanian Institute of Science
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Ekonomia
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Albanian Institute of Science

Tė dhėnave gjithsej: 708

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Grupet e fundit tė tė dhėnave

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF