Institucione arsimore jo-publike parauniversitare qė funksionojnė nė Tiranė. Viti shkollor 2011-2012

Tirana, rrethi kryesor me qendėr kryeqytetin e vendit ka edhe numrin mė tė lartė tė shkollave dhe institucioneve tė edukimit jo-publik parauniversitar. Nė Tiranė funksionojnė 254 shkolla qė ėshtė dhe 43.79% e totalit tė institucioneve arsimore jo-publike parauniversitare nė shkallė vendi.

Skedarė dhe informacione

Type Document Name Status
exel_3..xls

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės MA Dhurata Milori
Krijuar 2012-05-11 14:33:18.0
Ndryshuar 2017-01-03 10:36:09.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Albanian Institute of Science
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Shendetesi
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Albanian Institute of Science

Tė dhėnave gjithsej: 708

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Grupet e fundit tė tė dhėnave

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF