Energjitika Arketime mujore 2013-2014

Energjitika Arketime mujore 2013-2014

Skedarė dhe informacione

Type Document Name Status
Arketime_mujore_2013-2014.pdf

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės
Krijuar 2016-10-03 00:00:00.0
Ndryshuar 2016-10-03 00:00:00.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Ministria e Energjisė dhe Industrisė e Shqipėrisė
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Energjitika
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Ministria e Energjisė dhe Industrisė e Shqipėrisė

Tė dhėnave gjithsej: 12

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF