Buxheti per funksionin Siguria Sociale dhe Mbrojtja Sociale per vitin 2012

Shperndarja e buxhetit per funksionin 'Siguria sociale dhe Mbrojtja Sociale' per vitin 2012 grafikisht paraqitet:

Skedarė dhe informacione

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės Blerta Zilja
Krijuar 2012-02-28 12:03:12.0
Ndryshuar 2017-01-03 10:35:38.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Albanian Institute of Science
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Ekonomia
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Albanian Institute of Science

Tė dhėnave gjithsej: 708

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Grupet e fundit tė tė dhėnave

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF