Analizė krahasimore mbi shpenzime tė Autoritetit Rrugor Shqiptar nė njė vit elektorale, Shkurt ? Prill 2012 kundrejt 2013

Open Data Albania ėshtė duke hulumtuar tė dhėna mbi transaksione tė kryera nga Thesari i Shtetit nė vitin 2013, i cili pėrkon mė njė vit elektoral, kundrejt transaksioneve tė kryera nė vitin e mėparshėm 2012. Periudha e marrė nė konsideratė pėr kėtė hulumtim ėshtė tremujori Shkurt ? Prill 2012 pėrkundrejt tremujorit pėrkatės Shkurt ? Prill tė vitit 2013. Tė dhėnat e transaksioneve hulumtohen nė formė krahasimore pėr tė evidentuar nėse ka ndryshime nė shpenzime, apo shpenzime specifikisht tė cilėsuara gjatė njė viti elektoral.

Metadata

Meta Value
Autor admin
Mirėmbajtės Viola Qefalia
Krijuar 2013-11-22 11:48:38.0
Ndryshuar 2017-01-03 10:37:05.0
Mbulesa gjeografike
Prejardhja
Institucion Albanian Institute of Science
Mbulesa gjeografike
Fokus gjeografik
Kategori Ekonomia
Shpeshtėsia e pėrditėsimit
Licenca License Not Specified

Botuesi

Albanian Institute of Science

Tė dhėnave gjithsej: 708

Licenca

License Not Specified

Shpėrndaje nė rrjetet shoqėrore

Grupet e fundit tė tė dhėnave

Gjithashtu nė formatet

Pėrmbajtja e kėtij grupi tė dhėnash mund tė tėrhiqet dhe nga ndėrfaqja e programuar (API) si JSON, XML dhe RDF